O nas

TRATTORIA GUSTO – domowa kuchnia włoska w Osowej.

Przed wieloma laty rozpoczęłam podróże do Włoch – kraju, który oczarował mnie swoim niezwykłym pięknem. Słoneczna Italia przywołuje na myśl niezapomniane wspomnienia z tych wypraw – urodę gór cudnych o każdej porze roku, turkusowe morze Ligurii, zapach winnic dających najdoskonalsze na świecie wina, i w końcu krajobrazy Toskanii, których się zwyczajnie nie zapomina.

I właśnie z tej tęsknoty i z miłości do ludzi zrodziła się myśl o stworzeniu Trattorii Gusto – miejsca gdzie moi Goście mogą odnaleźć prawdziwe włoskie smaki: pizze na chrupiącym, cienkim cieście, pasty według tradycyjnych receptur, najrozmaitsze wędliny i sery, oliwy tłoczone z oliwek pierwszej jakości i oczywiście wina z malowniczych włoskich winnic.

Przy naszych suto zastawionych stołach możecie celebrować Państwo każde swoje zaplanowane jak i spontaniczne spotkanie z rodziną czy ze znajomymi. Będą królować na nich proste acz niezwykle smakowite potrawy przyrządzone z najlepszych produktów, a które stanowią swoisty kulinarny przewodnik po regionach Włoch. Nie ma bowiem nic bardziej włoskiego jak włoska kuchnia, i nie ma lepszej włoskiej kuchni w Gdańsku Osowej niż ta, którą znajdziecie Państwo w Trattorii Gusto.