Pizzeria, restauracja włoska organizacja imprez pizza Gdańsk

Załoga

Jesteśmy zwyczajną, polską rodziną, zakochaną w chrupiacej pizzy na cienkim cieście, w zapachu ziół i lokalnych włoskich winach, a Trattoria Gusto to spełnienie naszego marzenia, gdzie w niewielkiej restauracji,
o przyjemnym i niezobowiązującym stylu, będziemy mogli przyjąć naszych gości i móc im zaserwować pyszne, świeżo przygotowane włoskie potrawy.

Skąd się pojawiło w naszych głowach takie marzenie?

 

To podróże do Włoch sprawiły, że głęboko w pamięci pozostały nam nie tylko przepiękne krajobrazy.
To właśnie tam rozsamakowaliśmy się w prostych potrawach, gdzie najważniejszy jest smak ( gusto), zapach świeżych produktów i wszechobecne zioła. Dlatego w naszej trattorii nie będzie przepychu ani wyszukanych nazw.

Chcemy żeby w tym miejscu słychać było brzdęk talerzy, gwar, śmiech i rozmowy przy stole - tak jak w tradycyjnej polskiej i włoskiej rodzinie. Ogromną wagę przykładamy do jakości produktów, które sprowadzamy z Włoch, a wszystkie dania przygotowujemy z nich na bieżąco.  To właśnie do nas możecie Państwo zabrać swoje dziecko po szkole na gorący krem z cukinii ( Crema di zucchine ) i pizzę z mozzarellą i z szynką ( Bambini ), u nas spędzicie niezwykle przyjemnie wieczór w towarzystwie znajomych, kosztując znakomitych przystawek ( Piatto Gusto - półmisek włoskich wędlin i serów ), smakując oryginalne włoskie makarony z pysznymi dodatkami ( Pasta Salmone ) i degustując różne gatunki włoskich win, u nas wreszcie, całą rodziną, możecie Państwo biesiadować w  niedzielne popołudnie, delektując się po obfitym obiedzie niezwykłym w smaku sernikiem z ricotty i pijąc gorącą, włoską kawę. 

Kochamy ludzi i kochamy gotować i głęboko wierzymy, że poczujecie to Państwo w naszych daniach.

Serdecznie zapraszamy do Trattorii Gusto!

Do góry